Telefoane utile
Relatii cu publicul: 0244.480.700
0723.651.808
Fax: 0244.480.700
Reclamatii si sesizari: 0244.480.760
Primar: 0244.480.777
Viceprimar: 0244.480.778
Secretar UAT: 0244.480.763
Audit: 0244.480.775
Achizitii: 0244.480.780
Contabilitate: 0244.480.767
Contabil Sef: 0244.480.770
Stare civila: 0244.480.769
Evidenta populatiei: 0244.480.768
Cadastru: 0244.480.771
Taxe&Impozite PF1: 0244.480.772
Taxe&Impozite PF2: 0244.480.765
Taxe&Impozite PJ: 0244.480.776
Casierie: 0244.480.773
Casierie1: 0244.480.779
Registrul agricol: 0244.480.774
Urbanism: 0244.480.781
Asistenta sociala: 0244.480.761
Biblioteca: 0244.480.762
Transport: 0244.480.764
Comisie buget: 0244.480.782
Comisie sport: 0244.480.783
Comisie juridic: 0244.480.785
Audiente
Primar: Luni: 900-1300
Viceprimar: Marti: 900-1300
Secretar: Miercuri: 900-1300
CONTACT

Adresa:
Strada Teilor, Nr. 45, Comuna Brazi, Sat Brazii de Jos

Program:
De luni pana vineri intre orele 08:00 si 16:00

Varianta pe toata pagina

Ne puteti contacta folosind numerele de telefon afisate in partea stanga sau prin metodele de mai jos:

Prin e-mail:

Adresa e-mail oficiala:
primaria@pcbrazi.ro

Relatii cu publicul:
relatiicupublicul@pcbrazi.ro

Primar:
primar@pcbrazi.ro

Viceprimar:
viceprimar@pcbrazi.ro

Secretar:
secretar@pcbrazi.ro

Asistenta sociala:
asistenta.sociala@pcbrazi.ro

Audit:
audit@pcbrazi.ro

Cadastru:
cadastru@pcbrazi.ro

Contabilitate:
contabilitate@pcbrazi.ro

Evidenta populatiei:
evidenta.populatiei@pcbrazi.ro

Achizitii:
investitii@pcbrazi.ro

Registrul agricol:
registru.agricol@pcbrazi.ro

Stare civila:
stare.civila@pcbrazi.ro

Taxe si impozite:
taxe.impozite@pcbrazi.ro

Urbanism:
urbanism@pcbrazi.ro

Serviciul 112
In caz de urgenta apeleaza 112

Transport local Brazi
Transport local comuna Brazi
e-Biblioteca Brazi
e-Biblioteca Brazi
Sondaj
Momentan nu sunt sondaje disponibile

Proceduri interne
Proceduri interne